שימוש נכון בשלטים - מה זה שלט טוב?

במאמר זה נציג קווים מנחים בבחירת השילוט המתאים לעסק. עולם השילוט לעסקים הינו מגוון ומורכב מאינספור אפשרויות שמטרתן חיזוק הערוץ הפרסומי/שיווקי. בעלי עסקים חייבים ללמוד כיצד לנצל ערוצים אלו לטובתם.

 

לדוגמא אם יש לך עסק שמיקומו הגיאוגרפי הוא על כביש מהיר, לשלט גדול ואפילו תלת מימדי תהיה הרבה חשיפה ולכן השמתו במקום אסטרטגי יכולה להגדיל רווחים באופן משמעותי. שימוש נכון בשלטים הוא לא פחות מאסטרטגיה עסקית חשובה שיש להבינה ולפעול מתוכה.

חשיפה לקהל רחב

דרך שיווק נכון וממוקד נוכל לחשוף את עצמנו לקהל רחב של לקוחות פוטנציאלים, ליצור אצלם רושם ראשוני, לנטוע במוחם את התדמית העסקית שלנו ולעורר עניין.

מידי יום, מבלי לשים לב אנו נחשפים לאין ספור שלטים אינפורמטיביים או פרסומיים מסוגים שונים. ביומיום אנו חולפים על פני שלטים בכל הצורות ובכל הצבעים ורק אחוז קטן שנחרט בזיכרוננו מותיר אצלנו רושם כזה או אחר. כיצד אם כך אנו יכולים להבטיח כי השלט שלנו הוא זה שייחרט בזיכרונם של העוברים והשבים, יעורר בהם סקרנות ויגרום להם להפוך מעוברי אורח ללקוחות?

עיצוב וייצור שלט ייחודי וממוקד למטרותינו

כדי להשאיר רושם על השלט להיות ברור וקליט, למשוך את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים ולעורר את סקרנותם בנוגע לעסק או השירות אותו אתם מציעים.

כאשר נחליט לעשות שימוש נכון בשלטים עלינו להבין כי הצבעים שמזוהים עם החברה, המוצר או השירות של בעל העסק הם קריטיים עבור עולם הערכים של הלקוח וההזדהות הרגשית שלו עם המוצר. התאמת צבעי השלט היא שתספק שילוט הרמוני ואפקטיבי.

שילוט מואר ומעודן בתוך העסק גם הוא יכול ליצור רושם אצל הלקוח אפילו מבלי שישים אליו לב. כמו גם, שילוט משלים בתוך תחומי החנות למיתוג נוסף של העסק באמצעות תמונות אווירה, תכנים רלוונטיים ואף קטלוג מוצרים דרך השילוט.

לסיכום, השלט כשלעצמו הוא דבר חשוב אולם הקונטקסט שלו חשוב עוד יותר, לכן שימוש נכון בשלטים הוא מהותי לרווחי העסק. מכאן כי בעל העסק צריך לשאול את עצמו - מה בעצם אני רוצה להשיג באמצעות השילוט? מה מטרות השילוט שלי?

משה שלום עיצובים מתמחים בהתאמת שילוט לעסקים. נשמח לעמוד עמכם בקשר בכל שאלה או בקשה.