שילוט לעסקים ולמשרדים - הגודל קובע (אבל לא רק...)

לא פשוט להקים ולנהל עסק. מעבר לקשיים הניהוליים ולברוקרטייה התחרות הרבה כמעט בכל תחום במשק מחייבת בולטות לצורך קבלת יתרון יחסי. שילוט נכון של העסק יכול לספק יתרון זה כאשר מבוצע במקצועיות תוך בחירה זהירה ומחושבת של סוגי השלטים והגרפיקה המתאימה.

עסקים בכל הארץ מתמודדים עם אתגרים רבים ומורכבים במציאות הכלכלית המורכבת. על מנת להתמודד בהצלחה עם התחרות הרבה, חשוב שכל עסק ידאג למיתוג נכון ולחשיפה גבוהה ככל הניתן של המותג, שירותי ומוצרי החברה.

באמצעות תכנון נכון של פתרונות שילוט לעסקים ולמשרדים ניתן לחשוף את העסק היטב ולמשוך לקוחות חדשים לחברה. כמו כן, שילוט נכון יעזור בהכוונה, פרסום וחיזוק המותג.

זה המקום לציין כי קיימים פתרונות שילוט רבים לכל סוגי העסקים והמשרדים – בין השאר, שלטים חיצוניים ("רגילים" או מוארים), אותם מתקינים בחזית העסק או על גג המבנה בו העסק קיים, שלטי הכוונה במבואה של בניין המשרדים, שלטי אזהרה בהתאם להנחיות המחייבות, שלטי לדים ופתרונות שילוט בתוך העסק שנועדו לחיזוק המותג, לקידום מכירות, להכוונה וליצירת אווירה רצויה.

אילו שלטים יתאימו לעסק שלי?

שילוט העסק מחייב עבודה מול גורם מקצועי המתמחה בתחום. חברתנו, "משה שלום עיצובים" מובילה את השוק כבר עשרות שנים והנסיון והידע שנצברו מאפשרים לנו ספק מגוון פתרונות רחב תוך התאמה אישית לצורכי הלקוח. מעטפת השירותים המוצעים, מקיפה מגוון עצום הכולל בנוסף לתכנון והתקנה גם את הפתרונות הבאים:

 • אותיות בולטות עם קונסטרוקציה או התקנה על חזית המבנה. אותיות בתלת ממד בשלל עיצובים מרהיבים, מחומרי גלם איכותיים ועמידים, עם או בלי תאורה פנימית או חיצונית.
 • שלטי פח בכל גודל, כאשר ניתן להוסיף פנסי תאורה לתאורת השלט בשעות הערב והלילה.
 • שלטים מעוצבים בתלת ממד בקשת רחבה של אפשרויות עיצוב, צורות וגוונים.
 • קופסאות תאורה (שלטים מוארים) בגדלים שונים ובהתאמה לצורכי הלקוח.
 • מדבקות ויניל לעיצוב חלונות ראווה, לקידום מכירות, לפרסום ולעיצוב העסק.
 • עיטוף רכבים מלא או חלקי.
 • שלטי לדים בשלל גדלים לפרסום יעיל של מוצרי העסק ושל שירותיו ולקידום מכירות.
 • הדפסה על קנבס באיכות גבוהה.
 • דפוס דיגיטלי – באנרים, שמשונית, פוסטרים, מדבקות וכיוצא בזה.
 • שלטי בטיחות ואזהרה.
 • שלטים מודולריים למשרדים.
 • שלטי זכוכית ושלטים בחריטה אמנותית.
 • ועוד מגוון רחב של פתרונות

את השלטים יש לתכנן בהתאמה לצורכי המיתוג, תקנות השילוט של הרשות המקומית, מגבלות תקציב, צרכים ייחודיים ומאפייני החברה.

חשוב לזכור כי לפתרונות השילוט יש חשיבות רבה בבידול העסק מהמתחרים ולחשיפה יעילה ואפקטיבית.

בשילוט גודל השלט - קובע! אבל...

ככל שהשלט גדול יותר, כך ניתן לראות אותו היטב גם מרחוק, כלומר העסק זוכה לחשיפה גבוהה במיוחד, הלקוחות יכולים למצוא את העסק בקלות ולנווט אליו בנוחות, שלט גדול מאפשר לעסק לבלוט בסביבה תחרותית ולמשוך גם לקוחות פוטנציאליים חדשים. עם זאת, לא רק הגודל קובע, מאחר שגם עיצוב השלט ואיכותו חשובים לא פחות. בנוסף, שלט מואר נחשב לאפקטיבי ולמתקדם יותר, התאורה יכולה להיות פנימית או חיצונית, בהתאם לסוג השלט. שלטים חיצוניים גדולים יותר גם יקרים יותר ויחייבו תשלום מיסוי גבוה יותר לרשות המקומית.

האיזון הנכון בין גודל אפקטיבי לצורך נראות מקסימלית לבין כדאיות כלכלית הוא הסוד לעבודת שילוט מוצלחת. למשל שלטים מוארים נחשבים לפתרון מועדף שכן בשעות החשיכה נראים ממרחק רב משמעותית גם בגדלים קטנים יחסית.

חומרי הגלם ומקצועיות הביצוע

מומלץ לרכוש שילוט לעסקים ולמשרדים מחברה אמינה בעלת נסיון, חברה שיכולה לספק מענה מתקדם ואיכותי ללקוחותיה, לסייע להם לקבל החלטה חשובה בנוגע לשלטים אותם כדאי להתקין בעסק, להציע עיצוב מרהיב ומקורי ולהתקין את השלט במקצועיות. עסקים קטנים לרוב אינם פונים למשרד פרסום כדי לעצב את השלט, לכן במקרים אלו חשיבות רבה לנסיון ומקצועיות חברת השילוט שכן עלייה לשמש גם כחברת פרסום.

כאמור, מעבר לגודל השלט חשוב לוודא כי הוא עשוי מחומרי גלם איכותיים בלבד. ראוי לציין כי שלטי חוץ חשופים לפגעי מזג האוויר, לכן כדי להימנע מבעיות כמו קורוזיה, דהיית צבעים, קצר חשמלי ובעיות אחרות, יש לרכוש רק שלטים עמידים שכמעט אינם דורשים תחזוקה שוטפת.

הקמת עסק חדש? נמצאים בשלבי שיפוץ? רוצים למתג מחדש את העסק? אנו בטוחים כי היחס האישי, והמקצועיות אותה תקבלו יהיו לשביעות רצונכם. עומדים לרשותכם בכל שאלה.