שילוט מואר, שלטים מוארים, שילוט מואר לעסק

הוא הדרך הטובה ביותר לבעלי העסקים לגרום לשלט שלהם לבלוט. התאמת התאורה לשלט הינה חשובה מכיוון שכל שלט מואר מוצב במיקום אחר ובתנאי סביב משתנים. שלט מואר כמו קורא ללקוח הפוטנציאלי לבוא ולהתבונן בחזית העסק שלכם. ייצור שלטים מוארים מתבצע ע"י חברת שילוט המתמחה בשילוט מואר לסוגיו השונים, חברה מקצועית עם התמחות בתחום התאורה.

שילוט מואר משמש גם לשילוט חירום מסוג שלטי יציאת חירום, מדרגות חירום, תאורת הכוונה, שילוט הכוונה מואר, שילוט מקלטים, שילוט לחדרי מדרגות, שילוט כיבוי אש ועוד. כיום תקני הבטיחות למבנים בהיבט של כיבוי אש מחייב את בעל העסק להציב שילוט חירום בולט, ולעיתים מואר במקומות הנדרשים כחלק מתהליך אישור בטיחות לעסק/מבנה.

לייעוץ חינם בבחירת שילוט מואר ובכל נושא אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.

כמו כן בשילוט פנים לעסקים ניתן לעשות שימוש בתאורת אווירה - שילוט מואר היוצר אווירה יוקרתית לפנים העסק - החנות או המשרד. לדוגמה - לוגו החברה ומאחוריו תאורה המציפה את חלקו האחורי בהילה בהירה ייצרו אווירה נקייה ויוקרתית. התאורה יכולה להיות ישירה (תאורה גלוייה) או סמוייה (תאורה מוסתרת).

דרכים לשילוב השילוט המואר

אותיות בנויות מוארות - תאורה משולבת בתוך אותיות בנויות בתלת מימד, מאחורי אובייקט השלט.

שלטים מוארים בחיתוך לייזר - ארגז אלומיניום ממנו נחתכות האותיות ובמקומן מורכבות אותיות בנויות או פרספקס בשילוב גוף תאורה המעביר את האור דרך האותיות בלבד - כך נוצר מראה אלגנטי ואסטטי ביום ובלילה.
ארגזי תאורה - ארגזי אלומיניום או פח במידות ובצורות שונות בעלי תאורה פנימית המאירה את חזית השלט המודפס/מודבק בדרך כלל על גבי פרספקס או פנאפלקס.
שילוט מואר קמור - חזית השלט הינה קמורה ומאפשרת הצגת השילוט באופן דקורטיבי ואסטטי, מתאימה להצגת תפריטים במסעדות, פנים השלט מואר.
שילוט מואר חצי קמור - חזית השלט הינה חצי קמורה המשווה לשלט מראה יוקרתי,פנים השלט מואר.

אנו מספקים את כל סוגי השילוט המואר הקיימים בשוק, עובדים בסטנדרטי איכות הגבוהים ביותר תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובתאורה המודרנית ביותר, מספקים שלטים מוארים לכל מטרה, מייצרים קונסטרוקציות מוארות וגופי תאורה לשילוט לכל צורך או דרישת הלקוח, עומדים בתקני בטיחות המחמירים ביותר.

ליצירת קשר עם מחלקת שילוט מואר

סוגי שילוט מואר הקיימים בשוק

שילוט ניאון - תהליך ייחודי בו מכופפים את צינורות הניאון ויוצרים ממנו צורות, אותיות וסמלי לוגו לחברות. פסי הניאון יכולים להאיר במגוון צבעים ואף להבהב. לעיתים שילוט מואר מסוג שילוט ניאון הינו המרכיב המרכזי בשלט המואר ולעיתים משמש כתאורת עזר לשלט קיים.

שילוט עם תאורת LED - דרך נוספת ליצירת שילוט מואר הינה באמצעות תאורת LED, נורות ה-LED הן המילה האחרונה בתחום התאורה ומצטיינות בצריכת אנרגייה נמוכה, שימוש במתח נמוך הגורמות לעלויות תחזוקה נמוכות לשלט המואר. תאורת ה-LED מבוססת על חבלי נורות המאפשרות עיצוב קל ונוח. שימוש בתאורת LED במינון הנכון בהחלט יכולה לספק מענה בולט ממש כמו שילוט בתאורת ניאון.

שילוט מואר מבוסס זרקורים - תאורה כללית השופכת אור (בכל סגנון, צבע ופיזור נדרשים) על חזית העסק כולל שילוט חזיתי. המבנה המואר הופך לבולט בסביבה בה הוא נמצא, ובנוסף התאורה משווה מראה יוקרתי ומושך לבית העסק והמבנה בו הוא שוכן.