מיתוג על גלגלים

ככל הנראה נחשפתם לא פעם לפרסום על תחבורה ציבורית ומשאיות. החשיפה הגדולה המתקבלת מניידות ה"שלט" קורצת למפרסמים רבים ואם אתם בעלים של חברה גדולה ויש לכם צי רכב, כנראה שהמונח "מיתוג רכב" אינו זר. כבעלי חברה אתם מנצלים את כלי הרכב לפרסום שירותים ומוצרי או לכל הפחות לחיזוק המותג באמצעות מדבקת לוגו המוצמדת בצידי הרכב.

לא רק לעסקים גדולים

כאמור, שילוט רכבים הנו ערוץ פרסומי נפוץ בקרב העסקים הבינוניים וגדולים כבר עשרות שנים, אך כיום אנו עדים למגמה בה יותר ויותר עסקים קטנים ממתגים את רכבם. הסיבה העיקרית לכך היא החשיפה הרבה המתקבלת ביחס להשקעה הנמוכה יחסית.

בעבר, בעלי העסקים היו מקפידים לפרסם באזור בו הם נמצאים באמצעות שילוט. זהו כמובן הכרח בכדי שהעוברים ושבים יחשפו למקום אך זו גם המגבלה של אפיק זה - אפקטיביות רק בסביבה הקרובה. כיום, ככל שהתחרות גדלה, הצורך להיחשף ללקוחות פוטנציאלים ברדיוס גדול יותר הופך קריטי להצלחת העסק.

חשבתם על פרסום שנוסע על כביש?

מיתוג רכבים מאפשר לבעלי עסקים לנייד את השלט המסורתי ולקחת את השיווק שלב אחד קדימה. בשונה משילוט קבוע, התשלום עבור שטח הפרסום הנייד הנו חד-פעמי. אין מיסוי ויעילותו רבה. לכל מקום שתלכו, ילך השלט אתכם. גם כשרכבי החברה תקועים בפקק, גם בשעות העבודה ואחריה וגם בסופי שבוע כשאתם יוצאים עם המשפחה לטיולים ברחבי הארץ.

השקעה זולה, רושם גדול

זה לא באמת משנה אם אתם ממתגים רכב מנהלים, טרנזיטים, טנדרים, אוטובוסים, משאיות, טריילרים או אפילו מכליות… כאשר העיצוב נכון הרושם שנוצר הנו רב ונצרב בתודעת הקהל הנחשף אליו.

אך אם בעיצוב עסקינן חשוב לדעת מספר דברים לפני ששולחים את הרכב לעיטוף. בשונה משילוט סטטי, שלמעשה מאפשר לצופים להיחשף אליו בזמן שלהם, כאשר מדובר בשילוט על הרכב המסר צריך לעבור גם אם לעין יש זמן קצר מאוד להתמקד בו.

הדבר מורכב יותר משהוא נשמע, המשימה של התאמת העיצוב הנכון והמסר המזוקק מחייבת עבודה של מומחים בתחום. אנשי מקצוע מתמחים ידעו גם לבצע את העבודה בצורה נכונה, באופן כזה שיאפשר עמידות למשך 2-5 שנים בתנאי מזג האוויר בארץ.

הטכנולוגיות בהן אנו עושים שימוש מבטיחות לא רק את העמידות הגבוהה אלא גם את היכולת לבצע תיקונים במקרים של תאונה חו"ח לאחר עבודת הפחחות. תיקונים מקומיים שאינם מחייבים את החלפת השילוט המלא.

למה אנחנו?

מזה שנים חברתנו עוסקת במיתוג באמצעות שילוט בכלל ושילוט רכבים בפרט. ההבנה שלנו כי רכבי החברה הם השגרירים שלכם על כבישי הארץ מחייבת אותנו לקחת את העבודה במלא הרצינות. אנו עומדים לרשותכם משלב מתן הרעיונות במחלקת הגרפיקה ועד גימור והדבקה על גבי הרכבים.

אם אתה מחפשים גורם מקצועי ואמין נשמח לשוחח עמכם. אנו בטוחים כי היחס האישי, והמקצועיות אותה תקבלו יהיו לשביעות רצונכם.