שילוט רכבים

דף הבית שילוט רכבים
X

שילוט רכבים הינו ערוץ פרסומי נפוץ בקרב העסקים הבינוניים וגדולים כבר עשרות שנים, אך כיום אנו עדים למגמה בה יותר ויותר עסקים קטנים ממתגים את רכבם. הסיבה העיקרית לכך היא החשיפה הרבה המתקבלת מערוץ זה ביחס להשקעה הנמוכה יחסית. מוזמנים להתרשם מהעבודות שלנו וכמובן ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר.

מזה שנים אנו עוסקים במיתוג לעסקים, בשילוט ובפרסום אטרקטיבי בכלל ועל גבי כלי רכב בפרט. רכבים פרטיים, מסחריים, משאיות, אוטובוסים, מיכליות ואפילו מטוסים(!). אנו מבינים כי רכבי החברה הם הנציגים שלכם ברחבי הארץ ורואים בערוץ שיווק זה חשיבות רבה. אנו זמינים עבורכם החל ממתן עצות ורעיונות במחלקת הגרפיקה ועד לגימור והדבקה על גבי הרכב תוך הקפדה על תוכן המוצג ואיכות העבודה. כמובן שגם שירותי תיקון וחידוש ניתנים אצלנו. אם אתם מחפשים גורם מקצועי ואמין למיתוג הרכב, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום!

משה שלום עיצובים מתמחים בכל סוגי השילוט לרכבים - שילוט רכבים מהווה שער בלתי אמצעי להעברת מסר איכותי וממוקד למספר רב של אנשים הנחשפים אליו, אמצעי פרסום זה נחשב לזול יחסית ויחד עם זאת יעיל ביותר.

ברשותנו מספר רב של טכנולוגיות ייצור לקבלת התוצאה המושלמת עבורך: שילוט של משאיות באמצעות פילמים דביקים באיכות גבוהה עם הגנת למינציה UV - אחריות נגד קילוף ודהייה, צביעת מרכבים וקבינות ע"י תנור ייעודי לצביעת משאיות ואוטובוסים, הדבקת פוסטרים צבעוניים המודפסים בהדפסה דיגיטלית ע"ג מדבקות ייחודיות לעיטוף רכבים כולל רשתות מודפסות. אנו כמובן נדאג להתאים את הפתרון תוך רתימת כל הידע והנסיון שצברנו בעשרות שנות פעילות החברה. זו מתבטאת בפרטים הגדולים והקטנים. תנסו ותיווכחו!